Pat Miletich aresztowany za prowadzenie auta po alkoholu!

Pat Miletich to Chorwacka gwiazda związana ze sportami walk, która została wywieszona także w galerii sław federacji UFC. Dziś jednak cały świat sportów zwrócony jest na niego z zupełnie innego powodu. Pat Miletich został bowiem aresztowany za to, że prowadził samochód pod wpływem alkoholu do tego stopnia, iż zasnął podczas prowadzenia auta.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy wybryk zawodnika z Chorwacji. Wcześniej, Pat Miletich był sądzony dwukrotnie, za to samo przewinienie. Jak widać, wszelkie pobłażliwości w stronę legendy sportów walk nie pomogły, ponieważ notorycznie prowadził on auto pod wpływem alkoholu.

Skutkiem tego, w czwartkowy poranek, policja aresztowała byłego zawodnika, za jazdę pod wpływem alkoholu. Podczas kontroli, sam zawodnik nie chciał poddać się badaniom alkomatem, tak więc został przewieziony na posterunek, w celu pobrania krwi.

Kiedy policja miała niezbite dowody, że Pat Miletich był pod wpływem alkoholu, został umieszczony w areszcie. Jednak jego pobyt nie potrwał długo, ponieważ wpłacona kaucja w wysokości 5000 dolarów pozwoliła mu od razu wyjść z aresztu.

Co gorsza, tego samego dnia Pat Miletich pojawił się na imprezie promującą galę Cage Aggression 36, która będzie miała miejsce już 14 października!

Czytaj również:  Mateusz Gamrot komentuje swój przyszły pojedynek!