Pandora Gate sprawą polityczną!

Pandora Gate to największa afera na Polskim YouTube, która pobudziła do działań, cały Internet. Co więcej, jest to afera dość mocno powiązana ze światem freak fightów, a raczej osobami, które w nim uczestniczyły. Skutkiem tego, może mieć ona bardzo duże oddziaływanie na ten świat, a może nawet i na jego koniec. Tym bardziej dziś, kiedy Pandora Gate stała się już stricte sprawą polityczną, która zapewne będzie mieć swoje odzwierciedlenie, podczas ostatnich dni kampanii wyborczej.

Pandora Gate z udziałem youtuberów została poruszona pierw przez Mateusza Morawieckiego. Premier RP postanowił wypowiedzieć się na temat całej wrzawy, która swój upust miała w ostatnich materiałach Sylwestra Wardęgi. Już wczoraj informowaliśmy Was o całej aferze, a także podrzuciliśmy film, związany właśnie z nią. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców i ich dzieci. Dziś już wiemy, że Pandora Gate wygenerowała ponad 5 milionów wyświetleń, które rosną nadal, w bardzo mocnym tempie. Społeczność internetowa jest natomiast bardzo poruszona tym tematem.

Dziś na temat Pandora Gate wypowiedział się także Zbigniew Ziobro, który nie ukrywał, że sprawa jest już bardzo głęboko nadzorowana przez organy takie jak prokuratura. Dodatkowo, Zbigniew Ziobro publicznie zaapelował do wszystkich ofiar, aby te zgłaszały się do prokuratur. Dzięki temu, będą mogły one domagać się sprawiedliwości i pomóc w realnym rozwikłaniu całej sprawy. Jak widać, Pandora Gate będzie mieć bardzo duże konsekwencje dla wszystkich osób, które miały w niej udział.

Poniżej konferencja rządowa, poświęcona Pandora Gate:

Czytaj również:  Mistrz UFC odejdzie z pasem?