Omielańczuk znów punktuje słownie Denisa Załęckiego!

Trzeba przyznać, że Daniel Omielańczuk bardzo skutecznie punktuje swojego najbliższego rywala. Zawodnik Clout MMA radzi sobie bardzo dobrze w mediach społecznościowych, nie dając o sobie zapomnieć. Podobnie jak i o Denisie Załęckim, który jest głównym tematem szpilek, które Daniel Omielańczuk wbija przez internet. Zapraszamy!

O perypetiach obu zawodników Clout MMA słyszymy ostatnio bardzo często. W pewnym momencie doszło nawet do sytuacji, w której obaj zawodnicy nie mogli dogadać się odnoście szczegółów walki, co mogło w pełni zablokować potencjalny pojedynek. Finalnie Denis Załęcki dogadał się rzekomo z Danielem Omielańczukiem, dlatego ich konflikt prawdopodobnie znajdzie swoje zwieńczenie, w klatce.

Daniel Omielańczuk w ostatnim wywiadzie stwierdził, że Denis Załęcki nie chce łokci w ich walce, ponieważ jest bardzo słabym człowiekiem, jeśli chodzi o kwestie psychiczne. Według Daniela Omielańczuka, Denis Załęcki jest po prostu wystraszony. Na konferencjach zachowuje się zupełnie odwrotnie, jednak jeśli dochodzi już do ustalenia konkretnych kwestii, wychodzi z niego strach.

Na samym końcu Daniel Omielańczuk twierdzi, że jest osobą która przeżyła bardzo dużo, tak więc Denis Załęcki nie wzbudzi w nim żadnego strachu.

Czytaj również:  Marcin Różalski czuje się w formie na kolejne pojedynki!