Oficjalnie, Artur Bińkowski zawalczy w main evencie Fight Rose!

Mamy oficjalne potwierdzenie walki „Orzełka Białego”, czyli Artura Bińkowskiego. Wiemy już, kiedy i gdzie zawalczy Artur Bińkowski, który jak dobrze wiemy, wystąpi na gali Fight Rose. Federacja, która została przejęta przez Remigiusza Tkaczyka, odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Transmisja będzie oczywiście w formie PPV. Sprawdźcie sami!

Ogłoszenie Artura Bińkowskiego na jednej z gal mogła być traktowana z przymrużeniem oka. Co więcej, sam Artur Bińkowski jeszcze nie tak dawno twierdził, że nie skorzysta z żadnego zaproszenia, od jakiejkolwiek federacji. Warto jednak wziąć pod uwagę, że federację Fight Rose przejął Remigiusz Tkaczyk, z którym Artur Bińkowski zna się od małego.

Kiedy jednak wiemy już, że Artur Bińkowski oficjalnie zawalczy na main evencie czwartej edycji gali Fight Rose, pozostaje nam tylko oczekiwać tego wydarzenia.

Sama walka opisywana jest jako pożegnalny pojedynek Artura Bińkowskiego, który ma się odbyć na czwartej edycji gali Fight Rose.

Na ten moment nie wiemy, na ile włodarze federacji Fight Rose wycenili swoje PPV, z udziałem Orła Białego w tle. Na wszelkie szczegóły przyjdzie nam zapewne poczekać jeszcze kilka dni.

Czytaj również:  Artur Bińkowski udzielił długiego wywiadu!