Oficjalanie: Conor McGregor vs. Michael Chandler w TUF.

Mamy potwierdzenie odnośnie powrotu Conora McGregora do UFC! Gwiazda marki UFC została zapowiedziana jako trener, 31 sezonu programu The Ultimate Fighter. Jego przeciwnikiem będzie Michael Chandler, który w ostatnim czasie był typowany, jako jego potencjalny rywal.

Całe założenie programu The Ultimate Fighter polega na tym, iż dwóch profesjonalnych zawodników, dostaje pod swoje skrzydła innych zawodników, którzy dopiero zaczynają raczkować w MMA. Ich zadaniem jest jak najlepsza rywalizacja, która będzie zwieńczona pojedynkiem dwóch trenerów, podczas konkretnej gali UFC. Na ten moment nie wiadomo jednak, podczas której gali UFC będziemy oglądać McGregora i Chandlera. Wiadome za to jest to, że aktualna edycja TUF potrwa od 28 maja, aż do 15 sierpnia.

McGregor będzie miał okazję już drugi raz startować w edycji TUF. Jego pierwszy występ w tym programie, miał miejsce podczas 22 edycji programu, w której to jednym z jego podopiecznych był nikt inny jak Marcin Wrzosek.

Nie możemy doczekać się kolejnej edycji TUF, która zapowiada się znów, niezwykle interesująca i której zwieńczenie będzie oczekiwane przez cały świat fanów MMA.

Czytaj również:  2 Konferencja przed FAME 17 już za godzinę!