Czy warto obstawiać FAME MMA? obstawianie fame mma

Interesujesz się walkami organizowanymi przez federację FAME MMA? Zastanawiasz się gdzie można znaleźć ciekawe propozycje zakładów na spotkania w ramach tej federacji? A może zastanawiasz się, czy obstawianie FAME MMA w ogóle ma sens? W takim razie doskonale trafiłeś. Przygotowaliśmy ten tekst z myślą o wszystkich graczach, rozważających typowanie zakładów wzajemnych na spotkania w ramach FAME MMA.

Obstawianie FAME MMA – co musisz wiedzieć?

Z roku na rok da się zaobserwować wyraźny wzrost zainteresowania typowaniem zakładów w ramach FAME MMA. Z pewnością duże znaczenie dla takich zmian ma rosnąca popularność organizacji, która sprawia, że wraz z każdym kolejnym pojedynkiem możemy podziwiać spotkania trzymające naprawdę wysoki poziom, w porównaniu z innymi federacjami organizującymi freak fighty.

W przypadku gal FAME MMA oferty zakładów bukmacherskich zaczynają się pojawiać już po ogłoszeniu terminu kolejnej gali. Oczywiście pierwotnie gracze mogą postawić zakład na to, który z zawodników zwycięży podczas spotkania, jednak im bliżej do kolejnych rozgrywek, tym więcej zakładów pojawia się w ofertach legalnych polskich bukmacherów.

Kto występuje w walkach FAME MMA?

Jako pierwsza federacja, która wprowadziła do Polski freak fighty, FAME MMA trzyma naprawdę wysoki poziom. Jednak na przestrzeni lat nie zmieniła swoich pierwotnych założeń, dlatego w dalszym ciągu, podczas gal organizowanych przez FAME MMA udział biorą celebryci, znani ze świata showbiznesu, w tym gwiazdy Internetu, youtuberzy i influencerzy.

Niekiedy, chcąc podnieść swój poziom FAME MMA zaprosi do udziału w gali takie osobistości ze świata profesjonalnego MMA jak Borys Mańkowski, Marcin Wrzosek czy Norman Parke. Jednak w głównej mierze bazują na osobach medialnych. Do prawdziwych gwiazd federacji należą Arkadiusz Tańcula, Don Kasjo czy Popek Monster.

Jak typować FAME MMA?

Chcąc typować spotkania w ramach FAME MMA warto wcześniej zapoznać się z ofertą legalnych polskich bukmacherów. Ta może się różnić zarówno pod względem dostępności rynków, jak również wysokości kursów.

Czytaj również:  Dlaczego gale freakowe mają tak duże uznanie na rynku?

Gdy już uda ci się dobrać odpowiedniego operatora, możesz przejść do typowania zakładów wzajemnych. Musisz przy tym pamiętać, że podczas spotkań FAME MMA do rywalizacji stają osoby, które na co dzień nie są związane ze światem sztuk walki, a niekiedy ze sportem w ogóle. Dlatego musisz podejść do analizowania szans na zwycięstwo bardzo starannie, zwracając szczególną uwagę na takie czynniki jak:

  • Szanse zawodników – podczas walki amatorów punkt ten może się okazać trudny do określenia. Musisz w nim zwrócić szczególną uwagę na to, jak wybrani zawodnicy szykują się do walki. Czy prowadzą regularne treningi i czy prowadzą zdrowy tryb życia. Dodatkowo warto wziąć pod uwagę warunki fizyczne zawodników, pamiętając przy tym, że nie zawsze wygrywa zawodnik z większą masą.
  • Śledź media społecznościowe zawodników – w przypadku walk freakowych jest to kluczowe źródło informacji. Zawodnicy często sami chwalą się przebiegiem treningów. Jednak z mediów społecznościowych możesz dowiedzieć się jeszcze więcej. Jeżeli dany zawodnik skupia się na imprezowaniu i wrzucaniu relacji z zabaw do sieci, możesz być pewny, że w całym tym zamieszaniu nie znajduje wystarczająco dużo czasu na rzetelne przygotowanie się do walki.
  • Dowiedz się jakie będą zasady pojedynku – FAME MMA jak sama nazwa wskazuje, głównie bazuje na pojedynkach w formule MMA. Jednak w niektórych sytuacjach, dla zapewnienia jeszcze wyższego poziomu rozrywki, organizatorzy decydują się na wprowadzenie dodatkowych walk, bazujących na zasadach boksu zawodowego, K1 lub na dowolnych innych zasadach określonych przez organizatorów. Musisz to wziąć pod uwagę podczas typowania zakładów wzajemnych, ponieważ to od zasad walki zależeć może wynik spotkania.

Czy warto typować FAME MMA? Obstawianie fame mma

W naszej ocenie tak. Jeżeli tylko odpowiednio przyłożysz się o oszacowania szans na zwycięstwo wybranego zawodnika, to możesz liczyć na bardzo dobre rezultaty. Musisz pamiętać, że typowanie freak fightów różni się od tradycyjnych zakładów na sporty walki. Tutaj często nie możesz liczyć na statystyki. Dodatkowo, w przypadku walk FAME MMA może stać się naprawdę wszystko. Szczególnie podczas pierwszych walk celebrytów widać, że nie do końca rozumieją oni zasady walki. Jednak to właśnie ten element wpływa na wysokie zainteresowanie tą dyscypliną sportową.

Czytaj również:  Ostatnia walka – czy warto je obstawiać na galach MMA?

Chcąc typować zakłady na FAME MMA powinieneś zadbać raczej o to, by była to dodatkowa forma rozrywki, a nie główne źródło wygranych w zakładach bukmacherskich. Pamiętaj, że w walkach amatorskich może się stać naprawdę wszystko, dlatego typując zakłady stawiaj niewielkie kwoty, których utrata nie wpłynie na pogorszenie kondycji twojego budżetu. Jeśli podejdziesz do typowania FAME MMA w odpowiedni sposób, bazując na pozyskanej wcześniej wiedzy i typując za niewielkie stawki, wówczas szybko się przekonasz, że może to być naprawdę ciekawa forma rozrywki.