Nowe oświadczenie od Fist Universe!

Fist Universe to gala, która po pierwszej edycji odeszła w zapomnienie. Jednak nie dla wszystkich, ponieważ jak okazało się z czasem, osoby współpracujące i występujące na gali Fist Universe nie dostały swojego wynagrodzenia, o czym z czasem postanowiły poinformować media. Skutkiem tego, Fist Universe musiało wydać pierwsze oświadczenie. Jak jest tym razem?

Co zmieniło się od ostatniego oświadczenia? Wychodzi na to, że niewiele. Otrzymaliśmy kolejne, medialne zapewnienie odnośnie tego, że gala Fist Universe wypłaci należyte pieniądze, a także w planach jest kolejna edycja pod tym szyldem. Problemem może być jednak dobór postaci, który może okazać się być trudny w obliczu braku wypłacalności osób, które stoją za galą Fist Universe.

Co więcej, pomimo kolejnego oświadczenia i zapewnienia, że kolejni zawodnicy są „spłacani” w całości lub w połowie, gala Fist Universe staje się coraz większym problemem dla tych, którzy nie otrzymali swoich wynagrodzeń. Warto dodać, że Fist Universe informuje także o rzekomych szkodach, które wyrządzili zawodnicy. Jak informuje Fist Unvierse, niektóre szkody, które zostały wyrządzone w prywatnych pokojach zawodników, przekroczyły ich honoraria.

Udostępniając takie informacje, gala tym bardziej nie stawia siebie w dobrej pozycji, ani nie jest zachętą dla kolejnych osób, które mogłyby być potencjalnie zainteresowane udziałem w kolejnych edycjach. Patrząc także na długi proces spłaty i brak spłacenia w stu procentach swoich zawodników, bardzo trudno z wiarą patrzeć na to, aby Fist Universe mogło jeszcze pojawić się z kolejną edycją swojej gali. Zapewne, kiedy dojdzie do pełnej spłaty, gala Fist Universe przejdzie do przeszłości.

Poniżej możecie poznać pełne i oryginalne oświadczenie, które wystosowała federacja Fist Universe:

Czytaj również:  Są dwa pomysły na walki Mariusza Pudzianowskiego!