Norman Parke wróci do klatki!

Norman Parke jest już bardzo znanym zawodnikiem na Polskiej arenie. Pierw wdarł się hitowo na galę KSW, na której stoczył wiele wspaniałych walk. Dziś jest to freak fighter, który chętnie udziela się we wszystkich federacjach na terenie naszego kraju.

Warto nadmienić, iż Norman Parke posiada na dzień dzisiejszy aż 5 stoczonych pojedynków dla freak fightów. Do tej pory zmierzył się z Don Kasjo, Popkiem, Borysem Mańkowskim, oraz Piotrem Szeligą. Ostatni jego pojednek został stoczony dla gali PRIME MMA, która jak sama stwierdziła, Norman Parke złamał wiele jej zapisów regulaminowych.

Norman Parke nie był jednak nigdy lojalny wobec swoich pracodawców. Pierw kilka razy odchodził z KSW, następnie złamał zasady kontraktu FAME, natomiast na końcu złamał zasady regulaminu PRIME.

Norman Parke zapowiedział kolejną walkę!

Po ostatniej walce dla PRIME MMA, Norman Parke zapowiedział koniec udziałów w freak fightach. Oczywiście można było spodziewać się, że będzie to blefem. Norman Parke bardzo szybko zmienił swoje zdanie i już teraz zapowiada, że wróci do klatki. Przerwa nie była długa, ponieważ od jego ostatniego pojedynku minęły zaledwie dwa miesiące.

Norman Parke dziś bardzo króciutko zapowiedział swój powrót:

Dla kogo tym razem zawalczy Norman Parke? Tego nie wie nikt, ponieważ sam Irlandczyk jest nieprzewidywalny w swoich ruchach. Wydaje się jednak, że jego powrót widzi jedna z federacji, która widzi w nim dobry wątek promocyjny. Kwestią czasu wydaje się więc jego powrót do Polski i walki w jednej z federacji freak fight w maszyn kraju.

Czytaj również:  Robert RS77 zatrzymany za narkotyki!