Norman Parke jednak wraca do oktagonu! Z kim zawalczy?

Wydawać by się mogło, że Norman Parke miał nieoficjalnego „bana” wśród Polskich federacji. Jak jednak okazuje się, Irlandczyk wraca do Polski, aby stoczyć swoją kolejną walkę!

Norman Parke to osoba, która zahaczyła o świat UFC, jednak nie odnalazła się w nim najlepiej. Irlandczyk radził sobie jednak całkiem przyzwoicie w KSW. Zawodnik, pomimo kilku wygranych walk i dobrych werdyktów w swoją stronę, postanowił zagrać z KSW w otwarte karty, jednocześnie uciekając do świata freak fightów. Jednak również i tam, narobił sobie z czasem wrogów…

Ostatnimi czasy Norman Parke był związany z organizacją PRIME MMA. I właśnie do tej organizacji, Norman Parke powróci po sporych perturbacjach. Właśnie dzisiaj, został on ogłoszony na kolejną galę PRIME, która będzie miała miejsce 26 listopada. Natomiast jego przeciwnikiem będzie Adam Okniński, czyli syn, znanego i kontrowersyjnego trenera MMA.

Warto tutaj podkreślić, że warunki fizyczne stoją bardzo mocno9 po stronie Adama, który może je łatwo wykorzystać w walce. Z drugiej jednak strony, Adam Okniński wraca do klatki po kilku dobrych latach, nie tocząc żadnych pojedynków. Potwierdza to fakt, że ostatni raz w klatce Adama mogliśmy oglądać aż 7 lat temu!

Poniżej potwierdzenie samego pojedynku przez PRIME:

Czytaj również:  Mamed Khalidov ostro o freak fightach!