Nikola Milanovic zmierzy się z Bodychristem na WIP 3!

A jednak cierpliwość popłaca i w końcu dojdzie do walki Nikola Milanovica z Krzysztofem Ciesielskim! Zawodnicy zmierzą się na WIP 3. Co dokładnie wiemy o ich starciu? Poniżej garść najważniejszych informacji!

Nikola Milanovic to najbardziej znany ochroniarz Fame MMA, który ma na swoim koncie też kilka walk. Swój ostatni pojedynek stoczył kilka dni temu podczas gali Poznań Fight Night, gdzie odnotował zwycięstwo nad rywalem. Krzysztof Ciesielski znany jako Bodychristem to wokalista i współzałożycielem duetu z Bonusem BGC, który również postanowił spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Swój ostatni pojedynek zmierzył w 2021 roku na gali Elite Fighters, gdzie okazał się lepszy od rywala. Kolejny pojedynek Krzysztofa Ciesielskiego odbędzie się właśnie na gali charytatywnej WIP w Czeladzi, a jego przeciwnikiem będzie właśnie Milanovic.

Warto wspomnieć, że do tego starcia miało dojść już kilkukrotnie. Pierwotnie walka tych dwóch zawodników była zaplanowana na maj 2023 i mieli zmierzyć się na gali Poznań Fight Night. Nie doszło do niej, ponieważ Nikola zrezygnował dzień przed galą. Po raz drugi do pojedynku miało dojść na gali Fight Rose 4. Niestety z przyczyn organizacyjnych połowa karty walk nie doszła do skutku, w tym również tych zawodników, więc jak to mówią do trzech razy sztuka.

Zawodnicy stoczą pojedynek na zasadach MMA, a pieniądze zebrane z tego wydarzenia zostaną przeznaczone na otwarcie Centrum Sportowego Silesianmma na terenie Katowic w 2024. Udział w zajęciach byłby całkowicie bezpłatny dla osób w trudnej sytuacji życiowej, jak również dla podopiecznych Fundacji- Stowarzyszeń oraz Domów Dziecka. Gala Walcz i Pomagaj już za dwa dni, więc jeśli ktoś chciałby wziąć w niej udział, to trzeba się pośpieszyć z zakupem biletów!

Czytaj również:  "Apteka" gotowy do walki z Kamilem Mindą!