Nikola Milanović zawalczy z Bodychristem!

Takiej walki z pewnością nie spodziewał się nikt! Nikola Milanović będzie miał okazję zmierzyć się z Bodychristem, czyli bardzo bliskim kolegą Bonusa BGC. Bodychrist to freak fighter z bardzo niechlubnym rekordem. W przeszłości przegrywał on z takimi osobowościami jak właśnie Bonus BGC, czy z Mnichem Terminatorem. Czeka nas krótka, aczkolwiek śmieszna walka!

Nikola Milanović jest bez wątpienia utalentowanym zawodnikiem, którego możemy bardziej kategoryzować jako pół profesjonalistę. Warto przypomnieć, że Nikola Milanović miał okazję mierzyć się między innymi, z Mariuszem Pudzianowskim, na gali KSW. Nikola Milanović oczywiście przegrał ten pojedynek.

Kolejna przegrana walka, miała miejsce nie tak dawno. Przeciwnikiem Nikoli był Patryk Masiak, znany jako „Wielki Bu”. Freak fighter bardzo szybko poradził sobie z Nikolą, co było dużym zaskoczeniem dla wielu fanów MMA.

W najbliższym zestawieniu Nikola Milanović będzie jednak bez wątpienia, totalnym faworytem starcia. Wszystko dlatego, że Bodychrist nie ma dużego doświadczenia w walkach, jego baza treningowa jest praktycznie znikła, a także sam freak fighter należy do jednych, z najbardziej łagodnie usposobionych w tej branży.

Pojedynek Nikola Milanović vs. Bodychrist będzie miał miejsce już w tą sobotę, na gali Fight Rose 4, która odbędzie się w Koninie.

Poniżej oficjalne potwierdzenie tego pojedynku:

Czytaj również:  Nikola Milanović jutro powróci do oktagonu!