Nikola Milanović jutro powróci do oktagonu!

Nadchodzi kolejny sprawdzian przed Nikolą Milanoviciem, który w ostatniej walce, pokazał się z bardzo słabej strony. Mimo to, Serb nie traci nadziei i chce odnotować swoje pierwsze zwycięstwo w oktagonie. Tym razem, swoje umiejętności pokaże na gali The Warriors, która odbędzie się już jutro, w Rudzie Śląskiej. Nikola liczy na zdecydowanie lepszy występ, który pozwoli mu pokazać w całości, swoje umiejętności. Trzymamy kciuki za Serba!

W ostatniej walce w Oktagonie, w której brał udział Nikola Milanović, nie poszło po jego myśli. Serb mierzył się z Wielkim Bu, który jutro wystąpi na gali PRIME 5. Niestety, ale szybka walka nie poszła po myśli Serba, który bardzo szybko wypalił się w walce i przeszedł do defensywy, tuż po szarży Wielkiego Bu.

Jutro swoje rękawice Nikola Milanović zmierzy z Kornelem Zapadką, który ma bardzo ciekawy rekord. Jest on zdecydowanie bardziej doświadczony od Nikoli, jednak jego bilans to 9-8 co oznacza, że jest to rywal, który ma bardzo słaby bilans walk. Niemniej jednak, może to być świetna opcja dla Nikoli Milanoivicia, który będzie miał okazję do przełamania negatywnej pasji walk, ponieważ jego aktualny rekord to 0-2.

Jak mówi sam zawodnik jutrzejszej gali The Warriors, jego umiejętności są o wiele większe niż to, co pokazuje na swoich walkach. Trzeba mu także oddać to, że Nikola nigdy w żaden sposób nie wybierał sobie rywali i zawsze dostawał ich z najwyższej półki. Bardzo możliwe, że wybór jutrzejszego rywala, będzie szczęśliwy dla Serba!

Poniżej obrazowa zapowiedź walki:

Czytaj również:  Israel Adesanya ujawnił, dlaczego nie prowadzi trash talku!