Natsu – kim jest zawodniczka freak fightów?

Natsu

Natalia Kaczmarczyk, znana szerszej publiczności pod pseudonimem Natsu to jedna z popularniejszych polskich influencerek. Karierę w sieci zyskała poprzez prowadzenie kanału na Youtube oraz działalności w mediach społecznościowych. Przez lata uczestniczyła w projekcie TeamX, który stanowił główną konkurencję dla popularnej Ekipy Friza. Kim jest Natalia Natsu Kaczmarczyk i jak wkroczyła do świata freak fightów? Koniecznie zapoznaj się z naszym opisem!

Natalia Natsu Kaczmarczyk – kariera medialna

Natsu urodziła się w 1997 roku. Karierę w sieci rozpoczęła w 2018 roku, kiedy to uruchomiła swój pierwszy kanał na Youtube. Szybko stała się jedną z popularniejszych influencerek. Natsu równolegle zaczęła prowadzić profil na Instagramie, mogąc się pochwalić wynikiem 1,2 miliona obserwujących i licznymi polubieniami. Średnio treści publikowane przez influencerkę zdobywają od 100 do 200 tysięcy polubień, co szybko pozwoliło jej uzyskać wysoką pozycję i duże przychody z działalności w mediach społecznościowych.

Wraz ze wzrostem popularności Natalia Kaczmarczyk zdecydowała się na udział w drugiej edycji Team X i szybko została ogłoszona jego szefową. Projekt cieszył się sporym zainteresowaniem widzów, to czasu wybuchu afery z udziałem jednego z uczestników, który miał wysyłać nagie zdjęcia z niemoralnymi propozycjami do nieletniej fanki.

W pierwszej połowie 2022 roku NAtsu zdecydowała się podążyć śladem swojego największego konkurenta – Friza i stworzyła własny format – Natsu World, w którym wraz z nią występują tacy influencerzy jak Nikola Nowak czy Paulina Hornik.

Kontrowersje wokół Natsu

W 2021 roku polskie media obiegła informacja, że młoda influencerka ma na swoim koncie niechlubną przeszłość. Do mediów wyciekły informacje, że w przeszłości Natsu pracowała w branży pornograficznej, jako seks-modelka. Dziewczyna, po wycieku informacji szybko wyjaśniła całą sytuację, wskazując, że był to błąd młodości i obecnie jest jej głupio, że tak się zachowała. Podkreśliła, że to czarny okres z jej przeszłości, do którego wolałaby nie wracać.

Czytaj również:  Marian Ziółkowski – całościowy opis zawodnika

W obronie modeli szybko stanęli pozostali youtuberzy, w tym Friz i pozostali członkowie Ekipy, a także Marcin Dubiel czy Veronica Bielik. Mimo szybkiego załagodzenia sytuacji, część wiernych fanów influencerki, w tym rodzice dzieci śledzących poczynania młodej dziewczyny, dalej odczuwają pewien niesmak.

Z mediów społecznościowych do oktagonu

Rosnąca popularność Natalii Kaczmarczyk sprawiła, że znaną influencerką zaczęły interesować się federacje organizujące walki w oktagonie. Młoda dziewczyna długo się nie zastanawiała i przyjęła propozycję udziału w walkach. Natsu podeszła do tego tematu profesjonalnie i wzięła udział w „face to face” zorganizowanym przed galą FAME MMA 10, w którym stanęła naprzeciw Sylwestra Wardęgi, słynnego krytykanta celebrytów.

Co ciekawe, ostatecznie Natsu nie podpisała kontraktu z pierwszą w Polsce federacją organizującą freak fighty. Zamiast tego, zdecydowała się na zawarcie kontraktu z nową wówczas organizacją High League.

Pierwsza walka – Natsu vs. Lexy

Pierwsza walka z udziałem Natsu odbyła się 28 sierpnia 2021 w gdańskiej Ergo Arenie. Co szczególnie ciekawe, młoda influencerka wystartowała wówczas w walcze wieczoru, a jej przeciwniczką była Lexy Chaplin. Legalni polscy bukmacherzy nie wróżyli udanego debiutu Natsu. Nawet oficjalny sponsor gali uważał, że w tym pojedynku większe szanse na wygraną ma Lexy. Ostateczne wyniki zweryfikowała rzeczywistość i po stoczeniu pełnej walki, w regulaminowym czasie, jednogłośną decyzją sędziów to Natsu okazała się lepsza.

Nie da się ukryć, że Natsu dobrze przygotowała się do pojedynku. Intensywne treningi nie poszły na marne i nie dało się nie zauważyć, że Kaczmarczyk dobrze opanowała podstawy MMA.

Nieco ponad rok po udanym debiucie Natsu dostała szansę stoczenia swojej drugiej walki w oktagonie. Włodarze High League ponownie zestawili ją do walki z Lexy Chaplin, dając rywalce szansę na rewanż. Podczas pojedynku na Arenie Gliwice dziewczyny ponownie stoczyły walkę wieczoru, w której tym razem do zgarnięcia był pas mistrzowski federacji w wadze muszej.

Czytaj również:  Sylwetka zawodnika MMA – Michał Oleksiejczuk

Niestety tym razem Natsu nie udało się pokonać rywalki. Pojedynek znów został stoczony w pełnym regulaminowym czasie, jednak tym razem sędziowie uznali, że wyraźnie lepsza była Lexy i to ona zgarnęła pas mistrzowski.

Trzecia walka Natsu

Do trzeciej walki Natsu doszło w kolejnej odsłonie Hihg League. Wówczas jako jej rywalkę wskazano Fagatę. Obie zawodniczki nie prowadziły aktywnego konfliktu, jednak chętnie przystąpiły do pojedynku. Niestety, mimo udanego debiutu i tym razem Natalia Kaczmarczyk musiała uznać wyższość swojej rywalki. Jedno pozostało niezmienne. Pojedynek został przeprowadzony w pełnym, regulaminowym czasie, a ostateczną decyzję wydali sędziowie, którzy jednogłośnie wskazali, że w walce lepsza okazała się Agata Fąk – Fagata.

Obecnie nie zaplanowano kolejnej walki z udziałem Natsu. Na zaplanowanej na 17 czerwca 2023 roku gali zapowiedziano udział wyłącznie mężczyzn, jednak być może coś jeszcze się w tej kwestii zmieni. Pozostaje na bieżąco śledzić zapowiedzi.