Nate Diaz jest już na policji w sprawie pobicia!

W ubiegły weekend, doszło do incydentu w związku z jednym, z czołowych zawodników. Nate Diaz wdał się w bójkę uliczną, która doprowadziła do duszenia swojego przeciwnika. Nate Diaz pozostawił swojego oponenta na jednym z chodników i opuścił miejsce zdarzenia. Następnie, po zapoznaniu się ze wszystkimi faktami odnośnie zdarzenia, policja wydała nakaz aresztowania zawodnika. Skutkiem tego, Nate Diaz był poszukiwany przez stanową policję.

Dziś już wiemy, że zawodnik UFC dobrowolnie stawił się na komisariat policji, aby złożyć zeznania. Pierw na temat całego wydarzenia wypowiedział się prawnik zawodnika, który poinformował o świadomości zajścia całego zdarzenia i dostarczeniu niezbędnych dowodów, do sądu. Wszystko po to, aby pokazać zupełnie inny punkt widzenia, w którym to Nate Diaz nie atakował, lecz korzystał z przywilejów samoobrony, w momencie zagrożenia przed swoim napastnikiem.

Nate Diaz pojawił się na komisariacie policji w czwartek, o godzinie 7:40. Pojawił się on oczywiście w asyście swojego adwokata.

Warto przypomnieć, że Nate Diaz ma już zakontraktowany pojedynek z Jakiem Paulem, który odbędzie się w niedługim czasie. Na ten moment sytuacja wydaje się być opanowana, ponieważ Nate Diaz po kilku godzinach opuścił policyjny areszt, za kaucją, w wysokości 10 tysięcy dolarów.

Adwokat Nate’a Diaza potwierdził, że będzie przed sądem udowadniał, że incydent mający miejsce w Nowym Orleanie, był wynikiem obrony własnej.

Czytaj również:  Mateusz Gamrot o swojej porażce z Dariushem