Nasze propozycje na skuteczny Fame MMA bet

Typowanie walk fame mma bet cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród zawodowych typerów i amatorów obstawiania zakładów sportowych. Nic w tym dziwnego. Same spotkania są niesłychanie medialne, a przy tym zapewniają ogrom emocji. Jeżeli i ty planujesz rozpocząć typowanie zakładów na walki freakowe organizowane przez federację Fame MMA, powinieneś wiedzieć, jak się do tego zabrać, by uzyskać możliwie jak najlepsze rezultaty. Poniżej przedstawimy Ci najciekawsze propozycje typów, na podstawie ostatniej gali, która miała miejsce w listopadzie tego roku. Zapoznaj się z zasadami typowania skutecznych betów na Fame MMA i zwiększ swoje szanse na zwycięstwo już podczas kolejnej gali.

Obstawianie Fame MMA tylko w Betclic

Walki organizowane przez federację Fame MMA zyskały na popularności, co nie mogło przejść bez echa w ofertach legalnych polskich bukmacherów. Obecnie jednak tylko operator Betclic ma możliwość oferowania swoim graczom typowanie zakładów na spotkania Fame MMA. Jeżeli planujesz typować zakłady i liczysz na wysokie wygrane, powinieneś przede wszystkim wystrzegać się typowania zakładów u nielegalnych operatorów. Pamiętaj, że typowanie zakładów bukmacherskich u nielegalnych operatorów wiązać się może z ryzykiem utraty zainwestowanych środków, a nawet konsekwencjami prawnymi.

Decydując się na typowanie zakładów u operatora Betclic możesz typować wszystkie dostępne zakłady bukmacherskie, w tym postawić własny Fame MMA bet. Podczas ostatniej gali, która odbyła się 5 listopada, gracze mogli typować 16 różnych zakładów na 10 walk.

Jakie zakłady typować w Fame MMA?

Wiedząc już, że typowanie zakładów na spotkania Fame MMA są dostępne wyłącznie u jednego operatora – Betclic, powinieneś wiedzieć, jakie zakłady wybierać, by zwiększyć swoją szansę na wygraną. W tradycyjnej ofercie Betclic jako partner federacji, udostępnia zakłady na zwycięzcę danego pojedynku, a także na inne popularne zakłady, takie jak:

  • Sposób zakończenia walki,
  • Liczba rund w pojedynku,
  • Zakłady łączone na zwycięzcę spotkania i sposób zakończenia walki/liczbę rund w pojedynku.
Czytaj również:  Szeliga zawalczy z Marcinem Wrzoskiem na FAME 17!

Operator zakładów wzajemnych Betclic umożliwia typowanie zakładów na wszystkie pojedynki organizowane w ramach gali Fame MMA, jednak nie ulega wątpliwości, że największym zainteresowaniem cieszą się walki wieczoru, podczas których spotykają się zdecydowanie najbardziej medialne nazwiska.

Fame MMA bet – typuj z bonusami

Warto wiedzieć, że operator zakładów wzajemnych Betclic, poza zakładami na walki Fame MMA gwarantuje również nowym graczom atrakcyjny bonus na start. Obecnie nowi gracze, decydujący się na założenie konta u operatora, mogą liczyć na atrakcyjne promocje, w tym cieszącą się zdecydowanie największym uznaniem promocję na zakład bez ryzyka w wysokości 200 złotych. Ten bonus powitalny dostępny jest wyłącznie dla zupełnie nowych graczy, którzy nigdy wcześniej nie zakładali konta u operatora Betclic, którzy poprawnie wypełnili formularz rekrutacyjny i wpisali odpowiedni kod bonusowy.

Chcąc skorzystać z cashbacku gracz powinien postawić kupon z minimalnym kursem na poziomie nie niższym niż 1.14. Jeżeli więc planujesz postawić swój pierwszy zakład na walki Fame MMA, koniecznie skorzystaj z możliwości, jaką daje gra bez ryzyka.

Jak skutecznie typować Fame MMA bet?

Oferta zakładów bukmacherskich na Fame MMA pojawia się zwykle na kilka tygodni przed galą. To sprawia, że gracze mogą się przygotować do wytypowania rezultatów. Jednak warto wiedzieć, w jaki sposób prowadzić analizę, by możliwe było uzyskanie jak najlepszych rezultatów.

Przede wszystkim sprawdź szanse zawodników

Walki o charakterze freakowym mają to do siebie, że na oktagonie spotykają się amatorzy. Często brakuje im odpowiedniego przygotowania i umiejętności technicznych. Znając nazwiska zawodników, którzy mają stanąć naprzeciwko na oktagonie, powinieneś dokładnie zapoznać się z historią przygotowania każdego z nich.

Śledź informacje wrzucane do sieci

Zawodnicy biorący udział w galach Fame MMA często dzielą się z fanami informacjami ze swojego życia. Jeżeli zauważysz, że jeden z zawodników publikuje głównie zdjęcia z licznych imprez, to możesz przypuszczać, że nie uzyska on odpowiednich rezultatów podczas walki. Jeżeli jednak widzisz, że Twój faworyt stale trenuje, to prawdopodobnie podczas walki pokaże się z najlepszej strony.

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak zawalczy jednak z Boxdelem?

Analizuj oferty bukmacherów

U legalnych bukmacherów pracują najlepsi eksperci, którzy potrafią skutecznie oszacować szanse na wygraną. Jeżeli widzisz, że bukmacher wystawił kursy, z których wynika, że jeden z zawodników ma wyraźną przewagę nad drugim, to znak, że najprawdopodobniej to właśnie on wygra w nadchodzącym spotkaniu.

fame mma bet

Ustal zasady pojedynku w fame mma bet

Choć nazwa wskazuje na to, że na galach Fame MMA odbywają się wyłącznie walki w kategorii mieszanych sztuk walki, to w rzeczywistości organizacja prowadzi również walki na zasadach K1, bokserskie oraz na dowolnych warunkach ustalanych przez organizatorów. Każda walka rządzi się swoimi prawami i nie każdy zawodnik odnajdzie się w każdej kategorii. Chcąc postawić skuteczny zakład, zwróć uwagę na to, w jakiej formule będą walczyć zawodnicy i sprawdź ich doświadczenie w poszczególnej dyscyplinie.