Najman zaatakował Ciosa na konferencji przed Clout MMA 3!

Wczorajsza konferencja prasowa promująca piątkową galę Clout MMA 3 była pełna nieprzewidzianych zdarzeń. Jednym z ciekawszych na pewno było to, jak Marcin Najman ruszył na Adriana Ciosa!

Na gali Clout MMA 3, która odbędzie się już w piątek 29 grudnia naprzeciw siebie staną zawodnicy, pomiędzy którymi od dłuższego czasu wrze. Obaj nie szczędzą sobie uszczypliwości i wyszydzania. Mowa oczywiście o Marcinie Najmanie i Adrianie Ciosie. Zawodnicy już mieli okazję walczyć ze sobą raz. Na gali  Clout MMA 2 Adrian Cios pokonał Marcina Najmana przez dyskwalifikację za nielegalne ciosy w parterze. Dla wielu kibiców to Najman był moralnym zwycięzcą tego pojedynku, zwłaszcza że Cios został z niego wyniesiony na noszach. Sędziowie jednak byli zupełnie innego zdania.

Teraz mamy kolejną odsłonę konfliktu tych zawodników. Na konferencji prasowej promującej galę Clout MMA 3 Najman ruszył w pewnym momencie na Ciosa i to z pełną mocą. Był tak zdeterminowany, że ochrona miała problem z tym, by go zatrzymać. Wprawne oko mogło nawet dostrzec, że Marcin Najman wystosował w stronę rywala kopnięcie. 

Przypominamy, że na gali Clout MMA 3 odbędzie się kilka ciekawych starć. Walką wieczoru gali będzie pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej, a więc Tomasza Hajto i Jakuba Wawrzyniaka. Oprócz tego w klatce Clout MMA 3 pojawią się Denis Załęcki, Wielki Bu, Denis Labryga, czy Natan Marcoń. Nie sposób pominąć też starcia Marianny Schreiber z Moniką Laskowską.

Czekacie na galę Clout MMA 3? Będziecie śledzić jej przebieg?

Czytaj również:  Znamy cały Fight Card gali Clout MMA 3!