Najman Show: Premiera już 24 września!

Marcin Najman postanowił wyjść naprzeciw swoim fanom i stworzył program Live, który premierę będzie miał już 24 września. Jego wydarzenie jest zupełnie nowym formatem, który zadebiutuje w formie pay per view, w cenie 19,99zł. Na jakie atrakcje mogą liczyć zainteresowani? Sprawdźcie sami!

Marcin Najman już od jakiegoś czasu zapowiadał swoje show. Oczywiście większość osób brała to wydarzenie z dużym przymrużeniem oka. Jednak na kilka dni przed samym wydarzeniem, Cesarz Freak Fightów w Polsce postanowił ogłosić start swojego wydarzenia, które będzie transmisją live, z udziałem gości.

Oczywiście, główną gwiazdą będzie sam Marcin Najman, który zamierza ujawniać kulisy i smaczki ze świata freak fightowego. Nie zabraknie także gości, którzy mają udzielać się na tym wydarzeniu. Wśród nich znajdziemy Dominika Pudzianowskiego, czy też Arka Pawłowskiego. Natomiast za prowadzenie całego show ma odpowiadać Monika Laskowska, czyli najlepsza polska dziennikarka.

Czy wydarzenie okaże się sukcesem? Bardzo trudno jest to stwierdzić. Tym bardziej, iż promocja ruszyła na pięć dni, od samego wydarzenia. Możliwe jednak, że show spełni oczekiwania fanów, co przełoży się na odpowiednie zainteresowanie.

Czytaj również:  Artur Bińkowski udzielił długiego wywiadu!