Możliwe, że Michael Page podpisał kontrakt z UFC!

Wygląda na to, że Michaelowi Page’owi udało się podpisał kontrakt z największą organizacją MMA na świecie! Co wiemy w tej kwestii?

Michael „Venom” Page to zawodnik, który przez wiele lat występował dla Bellator MMA. W sumie dla organizacji Scotta Cokera stoczył aż dziewiętnaście pojedynków, z czego wygrał aż siedemnaście. W lipcu 2023 roku Michael „Venom” Page ogłosił, że jego kontakt z Bellator MMA wygasł i nie zamierza go przedłużać. Trzeba przyznać, że była to długa współpraca, bo trwała aż dziesięć lat.

Zakończenie współpracy z Bellator MMA nie oznacza jednak, że  36-latek kończy swoją karierę z mieszanymi sztukami walki. Wszystko wskazuje na to, że Page zaczął celować wyżej, a dokładniej mówiąc na Ultimate Fighting Championship. Tak przynajmniej wynika z najnowszego odcinka Full Send Podcast z udziałem Dany White’a, który jest prezydentem największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Na jednej z tablic zawieszonych na ścianie dało się zauważyć nazwisko zawodnika, a także rywala, z którym przyjdzie mu się zmierzyć. Debiut Page’a ma nastąpić podczas styczniowej gali UFC 297, gdzie wystąpi też Jan Błachowicz. Rywalem  36-latka ma być Kevin Holland, a takie zestawienie zwiastuje nam dużo dobrych wrażeń. Czy tak faktycznie będzie? Warto śledzić kolejne doniesienia z UFC!

Jedno jest pewne, Michael Page może stanowić mocne wsparcie dla kategorii średniej UFC, zwłaszcza pod względem medialnym. Poza tym Venom ma sporo  kibiców, którzy chętnie będą śledzić jego kolejne osiągnięcia.

Czytaj również:  Tomasz Romanowski o swoich sportowych planach!