Morgan Charriere oficjalnie zawodnikiem UFC!

UFC często nie gości nowych twarzy w swoich szeregach. Kiedy jednak największa federacja mieszanych sportów walk ogłasza kogoś nowego w swoich szeregach, na ogół jest to uznane nazwisko. Podobnie jest w wypadku zawodnika zwanego „The Last Pirate”, który właśnie dołączył w szeregi federacji UFC. Dokładniej Morgan Charriere, stał się właśnie nowym nabytkiem federacji. Sprawdźcie sami!

Skąd wziął się dokładniej Morgan Charriere? Jest to mistrz organizacji Cage Warriors, który jako kolejny, podpisał kontrakt z federacją UFC. Jest to mistrz kategorii piórkowej, który zadebiutuje przed własną publicznością, podczas gali UFC we wrześniu, która odbędzie się właśnie w Paryżu.

Sam Morgan Charriere, miał okazję występować w federacji Cage Warriors, przez ponad 4 lata. Jego losy w tej federacji były różne, jednak w ostatnim czasie, pokazywał się z bardzo dobrej strony, wygrywając trzy pojedynki i stając się mistrzem kategorii piórkowej, federacji Cage Warriors.

Co ciekawe, Morgan Charriere, ma zaledwie 28 lat i w tym wieku, ma na swoim koncie aż 28 zawodowych pojedynków, w MMA. Jego aktualny rekord to 18-10, tak więc jest to całkiem przyzwoity wynik. Warto dodać, że z 18 zwycięstw, aż 10 zanotował przed czasem.

Poniżej oficjalne potwierdzenie angażu zawodnika w UFC:

Czytaj również:  Patryk Hebel nie żyje!