MMA ATK ogłasza pierwsze walki!

Kibiców mieszanych sztuk walki w Polsce czeka nie lada gratka. Organizacja MMA ATK z mocnym przytupem wchodzi do gry! Właśnie podano pierwsze walki na nadchodzące wydarzenie i w main evencie zmierzy się Kamil Oniszczuk z byłym zawodnikiem UFC!

Gala MMA Atk: New Beginning odbędzie się 19 stycznia 2024 roku w Grodzisku Mazowieckim. W rozpisce gali są już pierwsze nazwiska. W walce wieczoru gali zobaczymy starcie Kamila Oniszczuka z Carlo Praterem. Kamil Oniszczuk to doświadczony zawodnik, który ma na swoim koncie występy między innymi dla ACA, czy Bellator. Swoje dwa ostatnie pojedynki nie może zaliczyć do udanych, ponieważ przegrał. Ostatni raz walczył w czerwcu tego roku i wówczas musiał uznać wyższość Norberta Novenyi JR. Z kolei Carlo Prater to weteran sportów walki, mający rekord 35-24. W swojej karierze ma także występy dla największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. W sumie dla UFC stoczył trzy walki, z czego jedną wygrał.

W innym zestawieniu zobaczymy Kamila „Bombę” Łebkowskiego vs Kamila Czyżewskiego. Kamil Łebkowski to weteran polskiej sceny MMA, który walczył dla FEN, PLMMA , czy ACB. Jego przeciwnik dopiero nabiera rozpędu w zawodowym MMA, ale i tak może poszczyć się pewnymi sukcesami na swoim koncie.

W pierwszym z trzech pojedynków semi-pro zmierzy się Filip Kamysz z Patrykiem Dubaczyńskim.  Filip Kamysz ma na swoim koncie występy dla takich federacji jak Revolta, czy Babilon MMA. Swój ostatni pojedynek stoczył w październiku tego roku, gdzie przegrał w trzeciej rundzie z Mikołajem Drążkiem. Ta walka zakończyła serię ośmiu zwycięstw z rzędu. Patryk Dubaczyński do tej pory toczył walki w amatorskim MMA, więc na najbliższej gali zaliczy swój zawodowy debiut.

19 stycznia na gali MMA ATK: New Beginning w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się też walka kobiet. Naprzeciw siebie staną Klaudia Syguła i Jaber Hassna.

Czytaj również:  Tomasz Narkun nie dla KSW!

Czekacie na to wydarzenie? Podobają Wam się takie zestawienia? A może czekacie na coś więcej ze strony MMA ATK?