Mirosław Okniński zdradza plan walki Denisa Załęckiego!

Już tylko 9 dni dzieli nas od gali High League 4. Szczególnie jedna walka może przykuwać uwagę publiczności. Jest nią pojedynek Denisa Załęckiego z Arturem Szpilą. Niewątpliwie, będzie to jedna z ciekawszych walk, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, iż obaj panowie prezentują wagę ciężką!

Warto zaznaczyć, iż dla obu z nich będzie to zaledwie drugie starcie w formule MMA. Denis ma na swoim koncie przegraną po nie jednogłośnej decyzji z Don Diego, natomiast Artur Szpilka bez większego problemu rozprawił się z Siergiejem Radczenką na gali KSW 71.

Tak się składa, że trenerem Denisa Załęckiego jest charyzmatyczny i dobrze znany szerszej publiczności trener, Mrosław Okniński. Trener bardzo często udziela się w mediach i wywiadach. W ostatnim z nich pozwolił sobie na kilka komentarzy do walki swojego podopiecznego.

Jaki plan ma trener Okniński na walkę swojego podopiecznego?

Jak widać, obaj panowie bardzo dobrze znają możliwości Artura Szpilki w MMA. Pomimo tego, iż jest to zaledwie drugi pojedynek byłego pięściarza, jest on traktowany zdecydowanie jako zagrożenie dla Denisa. Artur Szpilka pokazał bowiem, iż nie brakuje mu charakteru także i do tego sportu.

Nam jako widzom, pozostaje czekać na to spotkanie. Walka między Arturem Szpilką a Denisem Załęckim odbędzie się już za 9 dni, na gali High League 4!

Czytaj również:  Znamy kursy na walkę Błachowicza z Ankalaevem!