Mirosław Okniński proponuje, aby jego syn zawalczył z Mateuszem Murańskim!

Takie zestawienie z pewnością przyciągnęłoby tłumy! W ostatnim wywiadzie, Mirosław Okniński zaproponował, aby w oktagonie jego syn zmierzył się z Mateuszem Murańskim. Przypomnijmy, że Adam Okniński jest świeżo po walce, jednak w 2023 roku, takie zestawienie byłoby zdecydowanie hitem!

Ostatnia walka Adama Oknińskiego z Arturem Sowińskim została oceniona bardzo dobrze przez kibiców. Nic więc dziwnego, że Adam Okniński będzie poszukiwał nowych nazwisk, które mogłyby zmierzyć się z nim. Tym bardziej wydaje się, że dwie skonfliktowane rodziny mogłyby wyprowadzić swoich reprezentantów, którzy mogliby wyjaśnić wszystkie nieścisłości w klatce. Nie od dziś wiadomo bowiem, że Mateusz Murański nie darzy sympatią Mirosława Oknińskiego i jego teamu.

Na ten moment bardzo trudno, aby takie zestawienie zostało ogłoszone w najbliższym czasie, ponieważ Mateusz Murański zawalczy już 10 grudnia na gali High League 5, natomiast jego kolejna walka ma miejsce na gali FAME, już w lutym, 2023 roku. Wydaje się jednak, że zestawienie Okniński – Murański mogłoby mieć miejsce gdzieś w połowie roku, gdzie byłby idealny czas dla obu zawodników, aby stanąć w oktagonie.

Taką walkę z pewnością zobaczyłby sam Mirosław Okniński, który zaproponował takie zestawienie na swoim profilu Facebook. Słynny trener zaproponował doświadczenie i umiejętności Adama Oknińskiego, który świeżo co powrócił do MMA, zasilając szeregi freak fightów w Polsce.

Poniżej wypowiedź Mirosława Oknińskiego:

Czytaj również:  Daro Lew zaczepia... Matuesza Borka!