Mirosław Okniński o konflikcie Omielańczuka z Załęckim!

Trener Mirosław Okniński bardzo chętnie komentuje aktualne wydarzenia w świecie MMA. Tym bardziej nie mogło zabraknąć jego spostrzeżeń na temat konfliktu między Denisem Załęckim a Danielem Omielańczukiem. Co miał do powiedzenia trener? Sprawdźcie sami!

Jak dobrze wiemy, obaj zawodnicy od kilku tygodni są w ostrym konflikcie. Daniel Omielańczuk w jednym z wywiadów stwierdził bowiem, że Denis Załęcki nie miał kontuzji, o której mówił od dłuższego czasu. To otworzyło drogę do otwartego konfliktu z Denisem Załęckim, który cały czas zaprzecza, jakoby jego kontuzja była udawana. Od tamtej pory, obaj zawodnicy przerzucają się inwektywami w swoją stronę.

Do całej sytuacji postanowił odnieść się sam trener Mirosław Okniński, który jak wiadomo, trenuje Denisa Załęckiego. Oczywiście trener zaprzecza, jakoby wersja Daniela Omielańczuka mogła być prawdziwa. Dodatkowo, podpiera swoje wypowiedzi wynikami badań, a także jego wersję potwierdza Kamil Minda, z którym sparował Denis Załęcki, kiedy doszło do kontuzji.

Warto także dodać, że Daniel Omielańczuk miał swoją historię z trenerem Mirosławem Oknińskim, u którego jakiś czas trenował. Ich drogi jednak z czasem rozeszły się.

Pełen wywiad możecie zobaczyć poniżej:

Czytaj również:  Jack Della zapowiedziany na UFC 284!