Mike Tyson pojawi się w narożniku Ngannou!

Współpraca Francisa Ngannou z Mikem Tysonem trwa od kilku miesięcy. Panowie w tym czasie przebyli ze sobą mnóstwo godzin, co poskutkuje tym, że Mike Tyson wyjdzie do narożnika Francisa Nganou, kiedy ten stanie do walki z Tysonem Furym. Nie jest to zaskakująca decyzja, choć może ona pokazywać, że Mike Tyson wierzy w swojego podopiecznego, który spisany jest zarówno przez bukmacherów jak i ekspertów od boksu, na totalną porażkę. Sprawdźcie sami!

Faktycznie, Francis Ngannou wchodzi do bardzo odległego świata, który nie jest z nim powiązany w żaden sposób. Jak wielu ekspertów przyznaje, boks to zupełnie inna dyscyplina, która rządzi się własnymi prawami. Pomimo tego, Kameruńczyk postanowił wyjść do walki z prawdopodobnie najlepszym pięściarzem, który aktualnie boksuje na świecie. Co więcej, sam Tyson Fury wydaje się być niewzruszony swoim przeciwnikiem, który chwalony jest przez samego Mike’a Tysona, który współpracuje z nim na co dzień. Wszystko dlatego, że na krótko po walce Furego z Ngannou, będzie on chciał mierzyć się o wszystkie swoje pasy, z Aleksandrem Usykiem.

Jak ocenia swojego podopiecznego Mike Tyson na dzień dzisiejszy? Według niego, po intensywnych treningach, czas na weryfikację Kameruńczyka. Mike Tyson dodatkowo cały czas przyznaje, że Francis Nganou dysponuje tak piekielnie mocnym uderzeniem, które może sprawić krzywdę każdemu. Skutkiem tego, jest on jak najbardziej w stanie rywalizować z najlepszymi, czyli także z Tysonem Furym.

Poniżej oficjalne informacje na temat sobotniej gali:

Czytaj również:  Clout MMA z kolejnym pojedynkiem! Labryga vs. Załęcki!