Michał Pasternak nie jest zainteresowany KSW!

Za nami kolejny Cage FAME MMA, w którym udział wziął popularny Wampir. Po programie Michał Pasternak udzielił wywiadu i poruszył w nim temat Konfrontacji Sztuk Walki. Co dokładnie powiedział?

Podopieczny Mirosława Oknińskiego wraca do największej freakowej organizacji w naszym kraju i w kolejnym pojedynku zmierzy się z Dominikiem Zadorą. Początkowo zawodnicy mieli walczyć na zasadach Muay Thai. Jednak ostatecznie ich starcie odbędzie się w formule bokserskiej. W rozmowie z fansportu.pl Michał Pasternak wypowiedział się nie tylko o walce, która odbędzie się już w grudniu, ale również do słów byłego mistrza Mariana Ziółkowskiego. Ten bowiem przyznał, że chciałby zobaczyć Pasternaka w Konfrontacji Sztuk Walki.

Michał Pasternak dał jednak jasno do zrozumienia, że nie myśli o walce dla organizacji sportowej. Jak twierdzi, sprawdzał się w innych organizacjach i dobrze sobie radził. Walczył w One FC o pas i w jego odczuciu jest to lepsza federacja niż Konfrontacja Sztuk Walki. Dodał również nie, że jest zawodnikiem FAME, jest mu dobrze w tej organizacji i nie zamierza zmieniać na taką, która daje dużo mniej. Zatem nie ma co liczyć, że Michał Pasternak zmieni zdanie.

Czytaj również:  Norman Parke zawalczy dla nowej federacji!