Michał Materla na temat swojej formy fizycznej!

Już w styczniu, fani Michała Materli, będą mieć ponowną okazję na to, aby zobaczyć go w oktagonie. Zawodnik zmierzy się z Kendallem Grove, który w ostatnim czasie prezentował swoje umiejętności walki na gołe pięści. Jak Michał Materla czuje się przed swoim kolejnym pojedynkiem? Sprawdźcie sami!

Zawodnik postanowił udzielić bardzo szczerego wywiadu, na temat swojej aktualnej formy fizycznej i psychicznej. Mowa o wywiadzie, który został udzielony tuż po ostatniej gali XTB KSW 77. Sam Michał Materla stwierdza, że bardzo trudno jest mu odpuścić i zakończyć sportową karierę. Skutkiem tego, będziemy mieli okazję oglądać go oktagonie już w styczniu, 2023 roku.

Michał przyznał jednak, że jego ciało nie jest w stanie nadążyć za psychiką i jej ambicjami, które zawodnik cały czas ma schowane w sobie. Dlatego też, zawodnik bierze kolejne wyzwania sportowe z zamysłem tego, aby w klatce znów wznosić rękę do góry, wygrywając swoje pojedynku.

Tym razem Michał Materla będzie miał okazję wykazać się w co-main evencie, który dodatkowo zaliczy przed własną publicznością. Jest to więc jeszcze bardziej motywująca sytuacja, w której zawodnik będzie chciał dać z siebie wszystko. Jak stwierdził Michał Materla, będzie on chciał podziękować swojej własnej publiczności, za lata wspierania go i kibicowania podczas jego przygody w mieszanych sztukach walk.

Czytaj również:  Pudzian zdradził kiedy wróci do klatki KSW?