Michał Materla dostaje nowy kontrakt od KSW!

Mogłoby się wydawać, że gala XTB KSW Colosseum 2 jest idealnym miejscem do tego, aby pożegnać niektóre z legend federacji. Wśród takich osób, do grona zaszczytnych zawodników związanych z KSW od niemal początku jest Michał Materla. Nic jednak bardziej mylnego, ponieważ jak okazuje się w praktyce, Michał Materla dostał nowy kontrakt od KSW. Oznacza to, że największa federacja mieszanych sztuk walk w Europie nadal liczy na swojego zawodnika!

Faktycznie, Michał Materla to nazwisko, które zawsze przyciąga kibiców i które tak dobrze wyryło się w pamięci wielu fanów KSW, że Ci zawsze sprawdzają wyczyny zawodnika ze Szczecina. W najbliższej walce z Radosławem Paczulskim jego szanse są co prawda minimalne, jednak zawodnicy już teraz ogłaszają, że zamierzają dać bardzo dobrą walkę, która nie będzie jednostronna i która będzie prawdziwą wojną, dla dwóch stron.

Póki co nie wiadomo, na ile pojedynków Michał Materla dostał kontrakt, jednak można spodziewać się, że są to minimum dwie walki. Dzięki temu będziemy mieć szansę do tego, aby w tym roku zobaczyć Michała Materlę dwa razy.

Czytaj również:  Artur Szpilka chcę zmierzyć się z Pudzianowskim!