Michał Andryszak na gali PFL!

Organizacja PFL rośnie w siłę i odsłania kolejne karty zawodników. Bardzo cieszy to, że wśród akurat tej federacji, znajdziemy Polaka, który będzie reprezentował nasz kraj, walcząc o milion dolarów. Michał Andryszak będzie pierwszym Polakiem, który zadebiutuje na PFL. Znamy też jego przeciwnika. Sprawdźcie sami!

Bardzo miło, że federacja PFL sięga po nazwiska naszych rodaków. Longer wystąpi na gali PFL już 7 kwietnia, natomiast jego przeciwnikiem będzie Denis Goltsov, czyli 32 letnie Rosjanin, który w organizacji PFL wygrywał w ostatnich dwóch walkach.

Jeśli chodzi o Michała Andryszaka, jego ostatnia przegrana miała miejsce we wrześniu, 2021 roku, podczas gali KSW 63. Wtedy też, zawodnik przegrał na punkty z mocnym tego czasu Darko Stosicem. Potem było już jednak tylko lepiej, ponieważ Michał Andryszak radził sobie z takimi zawodnikami jak Evgenij Golub, Jacek Kujtkowski i Eder De Souza.

Konkurencja w PFL nie będzie z pewnością łatwa, jednak biorąc pod uwagę, że w grze jest aż milion dolarów, z pewnością warto wynieść się na wyżyny swoich możliwości i spróbować w walce, sięgać po najwyższe cele.

Poniżej macie oficjalne zestawienia, w tym potwierdzenie walki Michała Andryszaka:

Czytaj również:  Jake Paul planuje ściągnąć Francisa Ngannou do PFL!