McGregor odpowiedział, będąc wywołanym do tablicy!

Khabib Nurmagomedov wypowiedział się na temat Conora McGregora. Ten nie był dłużny zawodnikowi. Jak więc wyglądała ich dyskusja? Sprawdźcie sami, zapraszamy do czytania!

Conor McGregor nie traci na swojej popularności w Internecie. Irlandczyk cały czas komentuje bieżące wydarzenia w świecie MMA i nie tylko. Skutkiem tego, musiał odpowiedzieć na słowa Khabiba Nurmagomedova, który wypowiedział się wcześniej na jego temat.

Według Degestańskiego Orła, jest on obecnie mistrzem wagi lekkiej zarówno UFC i Bellatora. Dodatkowo, Degestańczyk stwierdził, że jest tu po to, aby „przejąć stery” w tej kategorii wagowej, co jest stricte nawiązaniem do samego Conora McGregora, który kiedyś wypowiedział takie same słowa.

Owe słowa padły w 2014 roku, po zwycięstwie z Diego Brandao. Wtedy właśnie Irlandczyk stwierdził, że nie jest po to w kategorii lekkiej, aby brać w niej udział, lecz przejąć w niej stery. Oczywiście takie słowa nie uszły uwadze samego Connora McGregora, który bardzo szybko skwitował wspomniane słowa.

Według Irlandczyka, jest on w ciągłej walce, dlatego nie można zapominać o jego osobie. Oczywiście Tweet ze wspomnianymi słowami został usunięty po czasie. W tym samym wpisie Irlandczyk stwierdził, że plan ojca Khabiba, nigdy nie został spełniony. Wpis jednak długo nie był widoczny w sieci.

Dodatkowo Irlandczyk stwierdził, że jeśli Khabib chce powtórki z rozrywki, Conor McGregor cały czas jest na miejscu i czeka na taką walkę.

Warto przypomnieć że zarówno Nurmagomedov i McGregor mieli okazję skrzyżować rękawicę w 2018 roku. Wtedy to właśnie Degestańczyk w pełni zdominował McGregora, którego poddał w czwartej rundzie walki.

Czytaj również:  Mateusz Borek skomentował walkę Załęckiego i Szpilki!