Mayra Bueno Silva złapana na dopingu w UFC!

Mayra Bueno Silva to zawodniczka, która jeszcze do tego weekendu, była rewelacją UFC. Jak jednak okazało się na krótko po jej występie, w próbkach związanych z testami antydopingowymi, wykryto u zawodniczki niedozwolone substancje. Sama Mayra Bueno Silva bardzo szybko odniosła się publicznie do całego zdarzenia, jednocześnie uspokajając swoich fanów, w kwestii jej dalszych występów na UFC. Sprawdźcie sami!

Zawodniczka na co dzień występująca w American Top Team jest po czterech walkach, które zostały przez nią wygrane. Skutkiem tego, jej kariera nabrała bardzo dużego tempa i Brazylijka mogła cieszyć się kolejnymi, bardzo ciekawymi angażami w UFC. Wszystko jednak do momentu, w którym została przyłapana na dopingu, przez organizację USADA i NAC.

Jak jednak uspokaja sama zawodniczka UFC w swoim długim wywodzie na mediach społecznościowych, wszystko jest na jak najlepszej drodze, aby sprawa została rozwiązana. Według zawodniczki UFC, wykryto u niej środek, który jest składowym leku na ADHD, który zawodniczka bierze od wielu lat. Sam lek jest przepisywany zgodnie z zaleceniami lekarzy, na co zawodniczka posiada stosowne dokumenty, które już teraz zostały przekazane USADA i NAC.

Zawodniczka z Brazylii informuje także, że na ogół odstawia swoje leki na początku każdego tygodnia, przed jej walkami. Podobnie było i tym razem. Jednak pomimo tego, w jej organizmie wykryto związek w śladowych ilościach. Co więcej, jego ilość miała kompletnie nie wpłynąć na wynik jej ostatniej walki.

Mayra Bueno Silva prosi fanów o spokój i rozwagę. Jak tłumaczy, zmaga się z chorobą ADHD od wielu lat i jak sama wierzy, sprawa powinna rozwiązać się bardzo szybko, na jej korzyść. Jak twierdzi sama zawodniczka, nie może się już doczekać kolejnych wyzwań w UFC i ma plan na to, aby zostać mistrzynią swojej kategorii!

Czytaj również:  Juras o propozycjach od federacji freak fightowych!