Mateusz Murański zawalczy z gwiazdą KSW!

Stało się! Mateusz Murański został zakontraktowany na MMA ATTACK 4! Co więcej, jego rywalem będzie gwiazda KSW. Z kim Mateusz Murański zmierzy swoje rękawice?

Mateusz Murański nie może narzekać na brak zajęć w kwestii freak figtów. Gwiazda serialu „Lombard” cieszy się bardzo dużym powodzeniem na galach tego typu i coraz częściej występuje na kolejnych eventach gal, które odbywają się w Polsce.

Do jego kolejnego spotkania nie będziemy zmuszeni długo czekać, ponieważ swój kolejny pojedynek, Mateusz Murański stoczy już 24 września, czyli za równo 10 dni! Póki co został potwierdzony jego pojedynek, jednak nie znamy jeszcze przeciwnika Mateusza Murańskiego. Wiemy tylko, iż będzie to jedna z gwiazd federacji KSW!

Gdzie do tej pory walczył Mateusz Murański?

Znany freak fighter może pochwalić się bardzo szerokim CV. Do tej pory występował między innymi na galach FEN-u, PRIME Show MMA czy Elite Fighters, natomiast za 10 dni zadebiutuje w MMA ATTACK. Tak szerokim CV na galach freak fight nie może aktualnie pochwalić się żadne z zawodników!

Warto jednak przypomnieć, iż jego ostatnia walka nie poszła po myśli. Wystąpił on na gali FAME 15, krzyżując swoje rękawice z Arkadiuszem Murańskim. Walka została przegrana przez Mateusza Murańskiego.

Na dzień dzisiejszy bardzo trudno jest dociekać, z kim zawalczy Mateusz Murański. Dobrze wiemy, że sam zainteresowany jest Popkiem, z którym nie darzy się lekko mówiąc sympatią. Niemniej jednak, różnice wagowe i kontraktowe nie wskazują na taką walkę. Pozostaje nam więc oczekiwać na ogłoszenie przeciwnika Mateusza Murańskiego. Biorąc pod uwagę krótki czas do startu gali, ogłoszenie może mieć miejsce jeszcze w tym tygodniu.

Czytaj również:  Alex Pereira vs. Khamzat Chimaev zawalczą na UFV 283 w Rio De Janeiro?