Mateusz Murański nie żyje!

Jak podaje większość portali branżowych i medialnych, Mateusz Murański został znaleziony nieżywy. Informacja wzbudziła spore kontrowersje i szybko obiegła media. O ile na samym początku można było zastanawiać się czy jest to prawda, o tyle coraz więcej informacji wskazuje na to, że jest to już informacja potwierdzona przynajmniej z kilku źródeł. Mateusz Murański żył 29 lat.

Portale sportowe i medialne zaczęły publikować dziś straszną informację, na temat śmierci Mateusza Murańskiego. Na samym początku bardzo trudno było zweryfikować, czy owa informacja jest prawdziwa, czy tez nie.

Finalnie ustalono, że o zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł dodzwonić się do Mateusza Murańskiego. Do miejsca zamieszkania zostali wiec wysłani funkcjonariusze, którzy odkryli ciało Mateusza Murańskiego. Na miejscu pojawił się biegły, który potwierdził zgon i zaprzeczył udziałowi osoby trzeciej. Taki komentarz został zamieszczony na portalu SuperExpress, który został uzyskany od pani Grażyny Wawrzyniuk, czyli rzecznika prokuratury okręgowej w Gdańsku.

Straszna informacja aktualnie obiega media. Coraz więcej osób ze świata freak fightów i nie tylko, zaczyna informować i potwierdzać wersje o śmierci Mateusza Murańskiego.

Czytaj również:  Tyson Fury zawalczy z Anthonym Joshuą!