Mateusz Kubiszyn zmierzy się z Dawidem Załęckim!

High League ogłosiło kolejne zestawienie, na swojej najbliższej gali. Jest ono zaskakujące i pomimo tego, że kibice faktycznie chcieliby je zobaczyć, z pewnością większość z nich jest zaskoczona. Wydaje się, że walka została przygotowana w ostatnim momencie, ponieważ sam Mateusz Kubiszyn przyznał w ostatnim wywiadzie, że jest zaskoczony tym zestawieniem. Niemniej jednak, federacja High League musiała szukać kolejnych, mocnych nazwisk, tak więc sięga po sprawdzone marki w swoich szeregach!

Faktycznie gala High League 6 stała pod dużym znakiem zapytania, jeśli chodzi o zestawienia, które mogły namieszać. Wczoraj jednak dowiedzieliśmy się, że Denis Labryga zawalczy z Konradem Karwatem. Dziś z kolei dowiadujemy się, że Mateusz Kubiszyn zawalczy z Dawidem Załęckim. Jak więc widać, szykuje się nam dość sportowa gala freakowa, jak na standardy w tej branży przystało. Nie mamy jednak nic przeciwko, aby oglądać najlepszych, którzy wchodzą w świat freaków, bądź którzy już w nim funkcjonują, mając wysokie wyniki i rekordy.

Sama walka odbędzie się w formule K-1, która może troszkę wydłużyć i urozmaicić to widowisko. Dodatkowo małe rękawice i 3 rundy, po 3 minuty.

Poniżej oficjalne potwierdzenie federacji High League:

Czytaj również:  Lasik mocno krytykowany przez włodarzy PRIME po swoim występie w budce!