Mateusz Gamrot znów męczy Macieja Turskiego!

Pokazywanie technik przez Mateusza Gamrota na prowadzącym, czyli Macieju Turskim to już właściwie chleb powszedni na Kanale Sportowym. Kiedy zawodnik UFC pojawił się po swojej ostatniej wygranej w programie Kanału Sportowego, kolejny raz doszło do prezentowania technik na prowadzącym. Trzeba przyznać, że Maciej Turski ma jaja, wytrzymując dokładnie pokazywane techniki, na nim samym!

Można powiedzieć, że ten stały element programu z udziałem Mateusza Gamrota stał się ulubionym punktem wielu kibiców, którzy z utęsknieniem oczekują pokazywania nowych technik, na Macieju Turskim. Sam dziennikarz nie ma z tym większego problemu, choć każda kolejna technika, która pokazywana jest na nim podczas programu z udziałem Mateusza Gamrota, wprawia go w coraz większy stres, co możemy obserwować na wizji.

Niemniej jednak, tzw. „shoty” z tych momentów programu Kanału Sportowego generują setki tysięcy wyświetleń, ponieważ widzowie oczekują prezentowania kolejnych technik, mogąc oglądać ból i strach prowadzącego. Jak widać, Kanał Sportowy również nie widzi w tym problemu i podgrzewa całe przedsięwzięcie.

W ostatnim odcinku mogliśmy oglądać zdecydowanie dłuższą interakcję pomiędzy zawodnikiem UFC, a dziennikarzem Kanału Sportowego, który był wyraźnie przestraszony siły i techniki Mateusza Gamrota. Ciekawe, czy kiedyś nie zakończy się to przykładowo zwichniętym barkiem dla Macieja Turskiego?

Poniżej całe zajście:

Czytaj również:  Dana White oficjalnie zapowiada galę Power Slap!