Mateusz Gamrot zawalczy na UFC 299!

Stało się! Mateusz Gamrot poznał swojego najbliższego rywala. Polak zawalczy z byłym mistrzem UFC, a jest nim Rafael dos Anjos. Zapowiada się nam więc bardzo emocjonująca walka, która powinna przynieść oczekiwany dla Polaków wynik!

Warto jednak dodać, że Rafael dos Anjos to nadal groźny przeciwnik. Były mistrz UFC z Brazylii. 39 latek zgromadził na swoim koncie 32 wygrane i 15 remisów. W ostatnim czasie mierzył się z Vicente Luque, z którym przegrał. Wygrał natomiast jeszcze wcześniejszą walkę z Bryanem Barbereną.

Co istotne dla Mateusza Gamrota, słynny w Brazylii RDA uległ w walce z Rafaelem Fizievem, w czym Polak może upatrywać swojej szansy. Pomimo wieku i mieszanego rekordu w ostatnim czasie, Rafael dos Anjos nadal jest groźnym i niezwykle doświadczonym zawodnikiem, na którego trzeba uważać w ringu.

Mateusz Gamrot zmierzy się z Rafaelem dos Anjosem już podczas gali UFC 299, która została zapowiedziana na 9 marca, 2024 roku.

Ewentualna wygrana z Brazylijczykiem powinna dolać benzyny do medialnego baku Mateusza Gamrota. Pozostaje więc czekać na pojedynek i wygraną Polaka!

Czytaj również:  Norman Parke jednak wraca do oktagonu! Z kim zawalczy?