Mateusz Gamrot zawalczy już we wrześniu?!

Bardzo ciekawa dyskusja miała miejsce wczoraj, na mediach społecznościowych, zawodników UFC. Na swoim Twitterze, wpis umieścił Rafael “Ataman” Fiziev, który zapytał wprost, kto chciałby z nim zawalczyć w niedługim czasie. Na wpis odpowiedział nasz rodak, Mateusz Gamrot. Czy jest to zwiastunem walki obu zawodników w niedługim czasie?

Mateusz Gamrot poszukuje walki, ponieważ już ogłosił włodarzom UFC swoją dyspozycję do walki, w tym roku. Na ten moment nie było jednak żadnego konfliktu bądź potencjalnego przeciwnika do tego, aby zawalczyć z Polakiem. Sytuacja zmieniła się jednak wczoraj, gdy Rafael “Ataman” Fiziev zapytał wprost, kto chciałby z nim zawalczyć. Oczywiście Mateusz Gamrot nie pozostał dłużny i od razu zgłosił swoje zainteresowanie, bardzo dobremu zawodnikowi UFC!

Co więcej, Mateusz Gamrot zaproponował warunki potencjalnej walki. Mowa o walce we wrześniu, a także o tym, aby był to pięciorundowy pojedynek. Trzeba przyznać, że oferta Mateusza Gamrota jest bardzo atrakcyjna i z pewnością może ułatwić sporo, samym matchmakerom UFC.

Na ten moment nie mamy jednak odpowiedzi samego Fizieva, który jeszcze nie odniósł się do wpisu Mateusza Gamrota.

Poniżej macie obawy wpisy zawodników UFC:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot chce walki z Chandlerem!