Mateusz Gamrot z awansem w UFC!

UFC VEGAS 79 wyniki

Stało się! Po ostatniej walce Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem doszło do zmian w rankingu UFC. Tym samym, Mateusz Gamrot awansował w rankingu wagi lekkiej, organizacji UFC. Dzięki temu, Mateusz Gamrot nieoficjalnie otrzymuje przepustkę do walki z najlepszymi zawodnikami, w swojej kategorii. Czekają nas świetne pojedynki!

Oczywiście, jak można było się spodziewać, awans nie jest pokaźny. Niemniej jednak, Mateusz Gamrot wyprzedził Rafaela Fizieva, tak więc aktualnie, Polak zajmuje 6 miejsce.

Nad nim, znajduje się Michael Chandler, który w ostatnim czasie ma całkiem ciekawą passę i byłby równie wielkim pojedynkiem, dla Mateusza Gamrota.

Dalej jest już tylko lepiej, ponieważ kolejni na liście są odpowiednio Beneil Dariush, a także Dustin Poirier. Jak jednak stwierdził w ostatnim wywiadzie sam Mateusz Gamrot, jego marzeniem jest walka z zawodnikiem TOP 1, którym aktualnie jest Charles Oliveira.

Jedno jest pewne. Matchmakerzy UFC będą mieli pełne ręce roboty, ponieważ Polaka będzie trzeba zestawić w niedługim czasie z kimś, z czołówki. Pozostaje nam czekać na kolejnego przeciwnika Mateusza Gamrota!

Czytaj również:  Rozgrzewka przed WOTORE 6 już dzisiaj!