Mateusz Gamrot wyraża chęć walki z Chandlerem!

W ostatniej walce, Michael Chandler przegrał z Dustinem Poirierem. Pomimo tego, nadal twierdzi, że jest zawodnikiem z czołówki w swojej wadze, dlatego chce walczyć o pas. Na ostatnim wywiadzie Mateusz Gamrot stwierdził, że bardzo chętnie skrzyżowałby swoje rękawice z Chandlerem!

Jeśli chodzi o Chandlera, jest on już w federacji UFC prawie od dwóch lat. Debiutował z Hookerem, którego pokonał w pierwszej rundzie. Następny, na jego drodze okazał się Oliveira, który pokonał Chandlera. Kolejną przegraną zaliczył z Justinem Gaethje, jednak ich walka została oceniona bardzo wysoko. Natomiast na UFC 274, Chandler pokonał bardzo mocnym frontem Tonego Fergusona!

Passa jednak znów przerwana

Niestety dla Chandlera, jego passa zwycięstw znów została przerwana, tym razem przez Dustinga Poiriera, który w trzecien rundzie pojedynku na UFC 281 pokonał Chandlera. Pomimo tego Chandler nadal uważa, że jest w stanie dawać świetne walki z topowymi przeciwnikami w wadze lekkiej, dlatego chciałby mierzyć się nadal z najlepszymi nazwiskami, aby być w walce o pas swojej kategorii.

Gamrot zainteresowany taką ofertą!

Chandler postanowił w mediach społecznościowych zaznaczyć swoją gotowość do walki z najlepszymi w tej kategorii. Okazję bardzo szybko wypatrzył Mateusz Gamrot, który wyraził chęć walki z Chandlerem!

Czytaj również:  Denis Załęcki ostro o Oświęcimskim!