Mateusz Gamrot proponuję walkę z Islamem Makhachevem!

Mateusz Gamrot nadal czeka na wymarzony pojedynek, który byłby dla niego trampoliną w największej federacji mieszanych sztuk walk. Tak się składa, że podczas gali UFC 294, która odbędzie się w Abu Dhabi, Islam Makhachev nie ma przeciwnika. Skutkiem tego, Mateusz Gamrot postanowił publicznie zaoferować walkę gwieździe UFC.

Co ważne, Mateusz Gamrot jedynie zaproponował walkę, bez żadnej uszczypliwości. Oddał on szacunek swojemu potencjalnemu przeciwnikowi i po prostu, zaproponował mu walkę, na sportowych warunkach. Mateusz Gamrot w ostatnim czasie ma problem ze znalezieniem przeciwnika, jednakże bardzo możliwe, że matchmakerzy będą musieli znaleźć miejsce dla Polaka w karcie walk, ponieważ na dzień dzisiejszy, Islam Makhachev nie ma potencjalnego przeciwnika na wspomnianą wyżej galę.

Z kolei Mateusz Gamrot od długiego czasu czeka w kolejce, na kolejny pojedynek. W ostatniej walce również wchodził jako zastępstwo, tak więc bardzo możliwe, że tym razem Islam Makhachev będzie miał Polaka, jako za swojego przeciwnika. Nawet jeśli to Mateusz Gamrot zostanie wybrany na przeciwnika Degestańczyka, chwilę poczekamy na ogłoszenie takiej walki, przez samą federację UFC.

Poniżej wpis Mateusza Gamrota, na jego Twitterze:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot zawalczy na UFC 285!