Mateusz Gamrot pewny swojego przed swoją walką!

Już w ten weekend, fani Polskiego MMA z zapartym tchem będą mogli oglądać kolejną galę UFC w roli głównej z rodakiem. Tym razem do klatki wejdzie Mateusz Gamrot, który będzie chciał doprowadzić do swojego kolejnego zwycięstwa. Jak Polak czuje się przed walką? Sprawdźcie sami!

Podczas UFC 280 nie zabraknie Polskiego akcentu. Walka w dywizji do 155 funtów będzie z udziałem naszego rodaka. Mateusz Gamrot będzie chciał powiększyć swoją pasję zwycięską z Beneilem Dariushem. Przypominamy, że będzie to szósty pojedynek popularnego „Gamera” w UFC!

Sam Polak wspominał, że to właśnie w Abu Zabi zaczynał swoją przygodę z UFC, która jednak nie była dla niego szczęśliwa. Podczas swojej debiutowej walki z Guramem Kutateladze, Polak przegrał niejednogłośną decyzją. Od tamtego czasu, Gamrot jest jednak niepokonany w UFC!

Jak czuje się Mateusz Gamrot przed kolejnym pojedynkiem?

Podczas jednego z wywiadów, Gamrot został zapytany o swoją przyszłość w UFC. Wypowiedział się bardzo brutalnie na temat polityki UFC.

Mateusz Gamrot ma również bardzo dużą świadomość na temat wagi aktualnego pojedynku. Wie, że jego rywal zajmuje 6 lokatę w rankingu swojej dywizji i jest przepustką do bardziej znanych nazwisk.

Czytaj również:  Mike Brown wypowiedział się na temat Joanny Jędrzejczyk