Mateusz Gamrot na temat najbliższego rywala w UFC!

Mateusz Gamrot już w tym tygodniu zmierzy się z Rafaelem Fizievem, którego sam określa, jako najlepszego strikera w UFC. Jak Mateusz Gamrot ocenia dokładniej swojego przeciwnika? Sprawdźcie to w naszym artykule. Zapraszamy

Mateusz Gamrot udzielił wywiadu dla TVP Sport, w którym postanowił opowiedzieć o swoich odczuciach, co do najbliższego rywala, w UFC. Według Mateusza Gamrota, Polak będzie miał okazję zawalczyć w sobotę, z najlepszym strikerem, w swojej kategorii wagowej.

Jak twierdzi Mateusz Gamrot, udało mu się rozczytać swojego najbliższego przeciwnika, skutkiem czego liczy na jego powtarzalność i schematy, którymi Fiziview porusza się, w swoich walkach. Mateusz Gamrot dodaje, że jest przygotowany na wszystkie z tych akcji.

Na samym końcu Mateusz Gamrot dodaje, że po analizie, czas na wyjście do oktagonu, co będzie miało miejsce już w najbliższą sobotę. Natomiast nie obawia się on Fizieva, który według Mateusza Gamrota jest jednopłaszczyznowy i jedyne zagrożenie jakie stanowi ten zawodnik, jest w stójce.

Czytaj również:  Jalin Turner chce walki rewanżowej z Mateuszem Gamrotem!