Mateusz Gamrot komentuje swój przyszły pojedynek!

Mateusz Gamrot postanowił oficjalnie odnieść się do swojego najbliższego pojedynku, który stoczy we wrześniu tego roku. Jego przeciwnikiem będzie Rafael Fiziev, który jest dość gorącym nazwiskiem, w całej strukturze UFC. Co więcej, Mateusz Gamrot będzie miał okazję pokazać się w samym Las Vegas, co jeszcze bardziej podbija wagę tego pojedynku. Pamiętajmy także i o tym, że będzie to walka wieczoru. Dlatego też, Mateusz Gamrot musi uruchomić wszystkie swoje siły!

Hitowe starcie w wadze lekkiej już zbiera swoje żniwa w sieci, gdzie informacja dochodzi do coraz większej ilości fanów UFC, którzy bardzo pozytywnie komentują to zestawienie. Będzie to faktycznie, bardzo ciekawy pojedynek, na najwyższym poziomie. Dwóch zawodników, którzy są w innych etapach kariery w UFC, będą mogli jeszcze bardziej rozpromować swoje nazwisko, wygrywając swoją walkę we wrześniu, w samym sercu Las Vegas!

Kiedy informacja o pojedynku Mateusza Gamrota zaczęła obiegać świat, sam zainteresowany postanowił podzielić się swoimi emocjami, za pomocą swoich mediów społecznościowych. Mateusz Gamrot oficjalnie potwierdza, że 23 września, wystąpi w walce wieczoru, na gali UFC Fight Night. Walka będzie w dystansie 5×5 minut, co oznacza, że będzie to ulubiona ilość rund Mateusza Gamrota, który uwielbia mocne batalie i tak też opisuje swoje kolejne przedsięwzięcie w klatce.

Poniżej macie oficjalny wpis Gamera:

Czytaj również:  Juras z bardzo rozsądnym apelem odnoszącym się do wczorajszych wydarzeń!