Mateusz Gamrot już informuje, z kim chce walczyć w najbliższej przyszłości!

Po bardzo udanej walce, Mateusz Gamrot już informuje władze UFC oficjalnie, z kim chce walczyć w najbliższej przyszłości. Jest to bardzo dobry ruch, ponieważ zawodnik już informuje, że jest gotów do walki, dlatego matchmakerzy mogą sugerować się zarówno wypowiedziami zawodnika, jak i swoimi predykcjami odnośnie przyszłych pojedynków, które pojawią się na galach UFC!

Ostatnia walka Mateusza Gamrota pomimo tego, że była dość wymagająca i potrwała pełen zakres rund, dała z pewnością świetne widowisko nie tylko Polakom, lecz kibicom z całego świata. Bój był co prawda wyrównany, jednak trzeba pamiętać, że warunki fizyczne nie stały po stronie Mateusza Gamrota. Pomimo tego, nasz rodak miał świetny gameplan i wcielał go w życie w każdej z trzech rund. Skutkiem tego, sędziowie poszli z werdyktami, w jego stronę.

W ostatniej wypowiedzi Mateusz Gamrot zwrócił uwagę, że teraz bił się z numerem 10 w swojej kategorii. Tak więc tym razem, chciałby sięgnąć po kogoś wyżej usytuowanego w rankingu. Dokładniej chodzi mu o TOP 5. Według Polaka najlepiej aby był to Gaethje lub Oliveira. Aktualnie jednak są to zawodnicy, którzy czekają na najbliższe pojedynki, dzięki czemu takie walki są możliwe dopiero po lecie. Z pewnością jednak, warto byłoby poczekać i dać jednocześnie dużo czasu Polakowi na wszelkie przygotowania. Mateuszowi Gamrotowi już teraz nie można niczego ujmować, jednak dodatkowy czas na przygotowania byłby dla niego tylko na plus.

Czytaj również:  Conor McGregor nie zawalczy z Michaelem Chandlerem? Arman Tsarukyan wkracza do akcji!