Mateusz Gamrot gotowy na wojnę podczas UFC 285!

Mateusz Gamrot to zawodnik, który jest bardzo spokojny i oponaowany, przed swoimi kolejnymi pojedynkami. Na ostatnim Face 2 Face było widać jednak wielką zmianę Polaka, który był niezwykle skupiony i bardzo mocno rozdrażniony, gdy patrzył w oczy Jalina Turnera. Można więc wnioskować, że Mateusz Gamrot zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkie wyzwanie czeka go już jutro, podczas gali UFC 285.

Pełne skupienie i złość w Mateuszu Gamrocie można było zobaczyć od pierwszych sekund, kiedy ten pojawił się przed publicznością. Trzeba przyznać, że jest to spora zmiana w zachowaniu zawodnika. Niemniej jednak, Mateusz Gamrot zachował jak zawsze klasę i skończyło się jedynie na wymianie spojrzeń z Jalinem.

Mateusz Gamrot doskonale zdaje sobie sprawę, z jakim typem zawodnika będzie walczył. Już podczas Face 2 Face widać, jak duża jest różnica wzrostu jest między oboma zawodnikami. Pomimo tego, że Mateusz Gamrot zapewnia, że sparuje z zawodnikami pokroju Turnera, podczas Face 2 Face było widać, że bierze swojego przeciwnika bardzo poważnie i wie, że nie będzie to łatwa przeprawa oktagonie.

Nam pozostaje czekać tylko, na ten wielki pojedynek!

Poniżej Face 2 Face obu zawodników:

Czytaj również:  Mateusz Gamrot odpowiada Chandlerowi!