Mateusz Borek skomentował walkę Załęckiego i Szpilki!

Mateusz Borek bardzo chętnie komentuje wszystkie wydarzenia związane z boksem i mieszanymi sztukami walk. Nie mogło więc zabraknąć jego opinii w ostatnim programie „Hejt Park”, która odnosiła się do pojedynku między Szpilką a Załęckim.

Poniższe wypowiedzi pochodzą z programu, który odbył się wczoraj (20.09.2022), dlatego jest to najświeższy z możliwych komentarzy, który pochodzi od znanego komentatora sportowego. Wszystko wzięło się od jednego z telefonów widzów, którzy poprosili Mateusza Borka o komentarz w sprawie tej właśnie walki.

Jak stwierdził Mateusz Borek, miał okazję rozmawiać na temat walki z samym Arturem Szpilką, który nie czuł zadowolenia z faktu wyjścia do walki z przeciwnikiem, który miał dużą kontuzję.

Mateusz Borek dodał także, że obaj panowie doskonale się znali, przez co pojedynek nie miał już takiego rozmachu, jaki miałby w wypadku innego zestawienia dla obu panów.

Mateusz Borek nie krył także niezadowolenia z przebiegu samego pojedynku. Zarówno jako widz, jak i promotor wielu gal i walk.

Czytaj również:  Mateusz Gamrot pewny swojego przed swoją walką!