Mateusz Borek o swojej ofercie od organizacji freakowej!

Mateusz Borek jest wprost powiązany, z zawodnikami freakowymi i nie tylko. Co ciekawe, znany promotor sportowy i promotor własnej gali informował, że dostawał już lukratywne oferty, od innych federacji. Co na to sam Mateusz Borek? Sprawdźcie sam!

Mateusz Borek przyznał, że dostał ofertę i to nie jedną. Przyznał jednak, że sport nie jest dla starszych osób. Według niego, nie wyobraża on sobie tego, że jako komentator reprezentacji Polski, który jeździ na Mistrzostwa Świata, ma podejmować się walki w klatce.

Według Mateusza Borka, do klatki wchodzą ludzie, którym brakuje pieniędzy, a także Ci, którzy chcą się po prostu, sprawdzić sportowo. Mateusz Borek zaznacza, że ma za co żyć, a także nie musi dostawać po głowie, aby móc otrzymywać lukratywne faktury.

Komentator sportowy dodał także, że był mocno namawiany na walkę, a także mógł wybrać sobie przeciwnika. Jednak odmówił, jednocześnie szanując ludzi, od których dostał taką ofertę. Dodał także, że sama oferta była bardziej, niż bardzo dobra.

Czytaj również:  Dojdzie do walki Tyson Fury vs Oleksandr Usyk!