Mateusz Borek o FAME MMA!

Mateusz Borek będzie obecny podczas dzisiejszego wydarzenia, jakim będzie FAME Friday Arena 1. Skutkiem tego, znany i ceniony dziennikarz i komentator sportowy został zapytany o jego opinię, na temat samej federacji FAME. Nie jest tajemnicą, iż Mateusz Borek od dawna przyglądał się federacji FAME i był obecny na jej wydarzeniach. Jak sam zwraca uwagę, dzisiejsza edycja jest mu szczególnie bliska, ponieważ wystąpi na niej Piotr Świerczewski, wieloletni reprezentant Polski w piłce nożnej, z którym Mateusz Borek zna się prywatnie. Zapraszamy do sprawdzenia, jak Borek ocenia FAME!

Według Mateusza Borka, FAME aktualnie jest królem freak fightów w Polsce. Mateusz Borek docenia, jak włodarze FAME rozpoczęli i rozwinęli ten projekt w naszym kraju. Według niego, fenomen popularności FAME MMA jest wielki i do dziś fascynuje go ten temat.

Co ciekawe, Mateusz Borek zwraca uwagę na to, że coraz więcej osób ze świata profesjonalnych sportów, chce wchodzić do świata freak fightów i mierzyć się z ludźmi, którzy nazywani są freak fighterami. Mateusz Borek zaznacza, że od lat zna Rafała Pasternaka i jest z nim zaprzyjaźniony.

Jako manager Piotra Świerczewskiego, Mateusz Borek będzie dziś obecny na gali FAME Friday Arena 1 i będzie wspierał na sali, swojego podopiecznego.

Czytaj również:  Mateusz Borek na temat walki Pudzianowski vs Szpilka