Mateusz Borek na temat walki Pudzianowski vs Szpilka

Mateusz Borek postanowił skomentować medialnie zestawienie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. Według niego, jest to hitowe zestawienie, które nie zawiedzie i które przyniesie nam oczekiwane emocje. Przypomnijmy, że Mateusz Borek jest blisko KSW do wielu lat, przez co ma dobry pogląd sytuacji na temat tego, co dzieje się wokół tej federacji i jej pojedynków.

Jak twierdzi Mateusz Borek, sytuacja musiała dorosnąć, ponieważ Artur Szpilka odwlekał wspólny pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Jednak w opinii znanego i cenionego komentatora, sytuacja mogła się zmienić po ostatniej przegranej Mariusza Pudzianowskiego, która mówiąc krótko, była bardzo dotkliwa. Przypomnijmy, że Mariusz Pudzianowski po utracie kontroli w walce z Mamedem Khalidovem, od razu przestał się bronić i oddał walkę, co nie spodobało się wielu kibicom.

W opinii Mateusza Borka, mogło to dać odwagę Arturowi Szpilce, który postanowił spróbować zabiegać o tą walkę.

Dodatkowo, Mateusz Borek widzi zapotrzebowanie na tak głośną walkę z nazwiskami, które będą dobrze pracować w mediach.

Mateusz Borek widzi także proste rozwiązania w tej walce. Albo Artur Szpilka trafi Mariusza i wygra pewnie swoją walkę, albo to Mariusz Pudzianowski wejdzie w Artura, obali go i nie będzie z niego wstawał. Może to być szybka walka, która jest według Mateusza Borka po środku, jeśli chodzi o możliwości wygranej.

Czytaj również:  Prezes FEN zmienia zdanie co do walki z Boxdelem!