Mateusz Borek na temat stanu zdrowia Kamila Łaszczyka!

Po wczorajszej informacji, dotyczącej złego stanu zdrowia Kamila Łaszczyka, fani zaczęli się mocno denerwować i obawiać o zdrowie zawodnika. Skutkiem tego, Mateusz Borek udzielił specjalnego wywiadu, na temat stanu zdrowia Kamila Łaszczyka, oraz jego najbliższej przyszłości w sporcie. Na ten moment, nie mamy dobrych wieści, ponieważ Kamil Łaszczyk jest wyłączony ze wszelkich aktywności sportowych. Sprawdźcie, co dokładnie dolega mistrzowi boksu.

Wieść o złym stanie zdrowotnym Kamila Łaszczyka, bardzo urzekła internautów, którzy natychmiast zaczęli dociekać, w czym może tkwić problem.

Jak przekazuje Mateusz Borek, sytuacja Kamila Łaszczyka jest faktycznie poważna i chodzi tutaj o spore problemy zdrowotne, z którymi pięściarz musi się aktualnie mierzyć.

Według Mateusza Borka, wszystko zaczęło się od masażu tajskiego. Chodzi o technikę masażu, czyli wbijanie kolana, które tym razem trafiło w dolną część kręgosłupa, przez które Kamil Łaszczyk zaczął odczuwać nieprzyjemny prąd w nodze. Co więcej, jego noga zaczęła się nienaturalnie prostować, natomiast sam Kamil Łaszczyk zaczął żalić się na mocne bóle głowy.

Po badaniach zdiagnozowano wyciek płynu mózgowego, który spowodowany jest rozszczelnieniem. W takim wypadku, zawodnik kategorycznie nie może uprawiać żadnego sportu, póki to rozszczelnienie się nie zrośnie.

Mateusz Borek dodał, że szybka diagnoza pozwoliła wykluczyć zawodnika w odpowiednim momencie. Gdyby bowiem Kamil Łaszczyk zaczął się odwadniać przed walką, jego sytuacja mogłyby jeszcze gorsza.

Poniżej cały wywiad z Mateuszem Borkiem:

Czytaj również:  Beneil Dariush o swoich wątpliwościach wobec UFC.