Martin Lewandowski o tym, kto był przymierzany do walki z Mamedem!

Ogłoszenie KSW co do walki Mameda Khalidova ze Scottem Akshamem wywołało lawinę komentarzy w mediach. Niektórzy uważają, że jest to świetne zestawienie. Inni twierdzą, że Scott Askham nie walczył od czasu ostatniej walki z Mamedem, która miała miejsce w 2021 roku. Trzeba jednak przyznać, że trylogia zapowiada się ciekawie tym bardziej, gdy sam Scott Aksham twierdzi, że tym pojedynkiem wyśle Mameda Khalidova, na emeryturę.

W ostatnim wywiadzie dla Artura Przybysza, Martin Lewandowski postanowił opowiedzieć o tym, jak wyglądał proces doboru przeciwnika do Mameda Khalidova. Jak można się spodziewać, dobór przeciwnika nie był łatwy i przynajmniej kilka nazwisk było branych pod uwagę, jeśli chodzi o to zestawienie.

Jeśli chodzi o pewne nazwiska w puli graczy, były nimi Scott Askham, Hector Lombard, a także Lyoto Machida. W mediach można było jednak usłyszeć zdecydowanie inne nazwiska, które również były przyrównywane do Mameda. Jednak jak stwierdził Martin Lewandowski, nie prowadzili oni negocjacji z nikim innym, niż wspomniane wyżej nazwiska.

Według Martina Lewandowskiego, wszystko zależało od powyższych trzech nazwisk i od tego, z kim federacja KSW dogada się w pierwszej kolejności. Włodarz KSW stwierdza, że równie dobrze mógłby to być Lyoto, który nie dał nawet swojej kontroferty dla organizacji KSW.

Poniżej cały wywiad z Martinem Lewandowskim:

Czytaj również:  De Fries komentuje starcie Pudziana z Mamedem